Rei Manaj në Spanjë

Rei Manaj do të luajë në Spanjë sezonin e ardhshëm futbollistik, duke lënë kështu Italinë, ku është nën kontratën me zikaltrit e Interit, që kërkojnë që sulmuesi të luajë për t’u rritur. Vjet lushnjar…

Kombëtarja më e Shtrejtë

Kombëtarja Panuçit vlersohet 15 mln Euro më shumë se sa ajo e De Biazit. Pra Panuçi ka kombëtaren më të shtrejtë që ka pasur ndonjë herë Shqipëria. Rritja e kartoneve te futbollisteve Kuq e Zi ka ardh…

Memushaj Mbetet në Seria A

-Ledian Memushaj pothuajse zyrtare është lojtari i ekipit te sapongjitur ne Seria A Benevento. Ai ka patur me parë përplasje mes tranjerit dhe bordit te Peskarës. Çka kan shtyrë vlonjatin të ndrojë ek…