You are here
Home > Futboll Bota > Luajnë me Barçën, reagimi brilant i Betisit për dëmtimin e Mesit: Mos u nxito Leo, nuk është nevoja!

Luajnë me Barçën, reagimi brilant i Betisit për dëmtimin e Mesit: Mos u nxito Leo, nuk është nevoja!

Barcelona do të ndeshet me Betisin në datën 25 gusht, ndërsa në dyshime është edhe aktivizimi i Lionel Mesit. Ylli argjentinas mungoi në përballjen e fundit, atje ku u mundën me rezultatin 1-0 nga Atletiko Bilbao.

Nëpërmjet një reagimi zyrtar në “Twitter”, Betisi ka ardhur me një reagim brilant, duke ftuar Mesin që ta marrë qetë rikthimin në fushë: “Mos u nxito Leo, nuk është nevoja të mundohesh”, shkruhet në klubin spanjoll. /Shqiperia.ch/

Postime të tjera


Nëse e vlerësoni punën e “Shqiperia.ch” si media e vetme e përkushtuar me lojtarët e Kombëtares dhe sportistët shqiptarë, mund të kontribuoni për zgjerimin e projektit dhe vazhdimësinë tonë në të ardhmen.
Paypal: [email protected]

Leave a Reply

Top