You are here
Home > Superiore

Muçi një talent i së ardhmes, i mbyll gojën kritikave dhe bëhet shpëtimtari i Tiranës

Tirana arriti të fitonte me rezultatin 1-2 në transfertën e vështirë të Laçit. Trajneri provizor Egbo vazhdon me rezultatet fantastike te bardheblutë, teksa në 3 takime ka grumbulluar 9 pikë. Ndeshja nisi me vështirësi në Laç për shkak të shiut të rrëmbyeshëm dhe gjendjes së rënduar të fushës. Por me kalimin

Top