You are here
Home > Tifozëritë

“Kur askush të mos jetë, ne do vijmë për ty”/ Kuqezinjtë e Jakovës nisen drejt “Elbasan Arenas”

Nuk ka dyshime, nuk ka surpriza, nuk ka mënyrë për të ndaluar dashurinë e madhe. “Sport Ekspres” konfirmon se tifogrupi shqiptar nga Kosova dhe saktësisht nga Gjakova, “Kuqezinjtë e Jakovës” janë nisur drejt “Elbasan Arenas” për të përkrahur sërish Kombëtaren në takimin ndaj Islandës. Saktësisht ndodhen në rrugën e kombit në

Top