You are here
Home > Premier Liga

VIDEO/ Nuk përmbahet Armando Broja në Kupë! 3 asist dhe fiton penalltinë, më i miri te Chelsea

Armando Broja nuk përmbahet në Kupë me skuadrën e Chelseat, ndërsa ka qenë një prej lojtarëve më të mirë të londinezëve, në fitoren me rezultatin 7-0 ndaj Wolverhamptonit. Pas kësaj fitore, Chelsea U-18 ka kaluar në çerekfinale të Kupës. Sulmuesi shqiptar nuk bën protagonistin vetëm duke shënuar, por edhe duke ndihmuar

Top