You are here
Home > Futboll Bota > VIDEO/ Shiheni kush kthehet! Shaqiri shënon për Liverpulin, por çfarë shpik Arnold

VIDEO/ Shiheni kush kthehet! Shaqiri shënon për Liverpulin, por çfarë shpik Arnold

Harrojeni! Pavarësisht modestisë së Alexander Trent Arnold, se është vetëm një djalë i thjeshtë nga Liverpuli, ky futbollist është shumë më tepër. Një pasim i një planeti tjetër, ose më mirë një shpikje e përsëritur për të disatën herë nga Arnold dhe që nuk shihet në lojtarë të tjerë, ka sjellin golin e dytë të Liverpulit.

E kush e ka shënuar? Pikërisht Xherdan Shaqiri, në ndeshjen e parë që e nisi si titullar në këtë sezon dhe nuk i duhen shumë minuta për të dërguar topin në rrjetë. Ndërkohë përballja mes Liverpulit dhe Evertonit po vazhdon në shifrat 2-1 dhe luhet ende pjesa e parë.

 

Postime të tjera


Nëse e vlerësoni punën e “Shqiperia.ch” si media e vetme e përkushtuar me lojtarët e Kombëtares dhe sportistët shqiptarë, mund të kontribuoni për zgjerimin e projektit dhe vazhdimësinë tonë në të ardhmen.
Paypal: [email protected]

Leave a Reply

Top