You are here
Home > Legjionarët

Formacionet zyrtare/ Dy lojtarë të Shqipërisë në “Champions League”, Armando Broja pret debutimin

Vetëm pak minuta më parë janë publikuar formacionet zyrtare të “Champions League” për dy ndeshjet e mbrëmjes së sotme ku Barcelona ndeshet me Napolin dhe Bajerni do të ketë përballë Chelsean. Përtej spektaklit të madh që do të dhurojnë këto ekipe, tifozët shqiptarë presin me kureshtje edhe lojtarët e Kombëtares. Një

Top