You are here
Home > Kombëtarja U-19

Muçi një talent i së ardhmes, i mbyll gojën kritikave dhe bëhet shpëtimtari i Tiranës

Tirana arriti të fitonte me rezultatin 1-2 në transfertën e vështirë të Laçit. Trajneri provizor Egbo vazhdon me rezultatet fantastike te bardheblutë, teksa në 3 takime ka grumbulluar 9 pikë. Ndeshja nisi me vështirësi në Laç për shkak të shiut të rrëmbyeshëm dhe gjendjes së rënduar të fushës. Por me kalimin

Cilësi te Shqipëria U-19, Dede: Te Kombëtarja punojmë si grup, 8-10 lojtarë janë për hapin e madh

Shqipëria U-19 e ka publikuar listën e saj për ndeshjet e kualifikueseve të Europianit, atje ku kërkohet me çdo kusht kualifikimi, ndërsa si rivalë janë: “Belgjika, Greqia dhe Islanda”. Pavarësisht emrave të kundërshtarëve, duke parë talentet e mëdha që gjenden në listën e kuqezinjëve, kualifikimi është i mundur. Në një prononcim

Top