You are here
Home > Kryefaqja > VIDEO/ Çfarë sprinti nga Celina, sulmuesi shënon super gol në Angli

VIDEO/ Çfarë sprinti nga Celina, sulmuesi shënon super gol në Angli

Bersant Celina ka mbyllur në avantazh pjesën e parë midis QPR dhe Swansea . Në Angli po luhet java e katërt e Championship. Sulmuesi shqiptar ka shënuar golin e parë të takimit me një marrje të topit dhe goditje mjaft të bukur përballë portierit. Celina fatmirësisht gëzon aftësi mjaft të mira me topin duke mos gabuar lehtë. Ky ishte edhe goli i parë për Celinën me Swansea që kërkon të ngjitet në Premier League./Shqiperia.ch/

Postime të tjera


Nëse e vlerësoni punën e “Shqiperia.ch” si media e vetme e përkushtuar me lojtarët e Kombëtares dhe sportistët shqiptarë, mund të kontribuoni për zgjerimin e projektit dhe vazhdimësinë tonë në të ardhmen.
Paypal: [email protected]

Leave a Reply

Top