Kombëtarja

La Italinë dhe iu bashkua Shqipërisë, me Vrionin krenohen edhe te Venecia: Sa shumë e donin!

Xhakomo Vrioni është një prej sulmuesve më cilësorë që ka skuadra e Venecias. Këtyre të fundit, Vrioni iu bashkua në janarin e këtij viti në

Falë Tares lehtësohet, nuk bëhet gjaku ujë! Mbresat e provës së talentit shqiptar te Lacio

Mbrojtësi shqiptar, Guri Hana, është lojtari për t’u marrë në konsideratë për të ardhmen. Ftesa nga të rinjtë e Kosovës ka mbërritur për të, ashtu

La Liga

Një dhuratë vetes për Krishtlindje…si ajo e Mesit! Avion personal dhe luksi i tepruar i 13 milionëve

Tashmë jemi në prag të festave të fundvitit dhe natyrisht futbollistët mundohen të bëjnë dhurata njerzëve më të dashur. Ka edhe nga ata lojtarë që

Enis Bardhi dhe 14 vende poshtë…vjen Lionel Mesi! Më i miri në Europë, është një shqiptar

Futbollisti me origjinë shqiptare, që është pjesë e Kombëtares së Maqedonisë, Enis Bardhi, cilësohet si njeriu i goditjeve të lira më të mira në kampionatin

Top