You are here
Home > Legjionarët (Page 2)

VIDEO/ I pret penalltinë Ibrahimoviç dhe topi futet aksidentalisht, fati nuk ishte me Thomas Strakoshën

Pa kaluar ende mirë kritikat për gabimin ndaj Atalantës, Thomas Strakosha është bërë protagonist në ndeshjen e sotme kundër Milanit. Kuqezinjtë fituan të drejtën e një 11 metërshi në minutën e 32-të të takimit. Pranë topit do të shkonte menjëherë Zllatan Ibrahimoviç për të sfiduar Strakoshën. Portieri shqiptar arrin të kuptojë

VIDEO/ Kastriot Dërmaku tregohet madhështor ndaj Interit, mbrojtësi i Shqipërisë shkëlqen te Parma

Një ndeshje fantastike ka zhvilluar Kastriot Dërmaku ndaj Interit. Mbrojtësi shqiptar tregon edhe njëherë tjetër se është një mur i pakalueshëm duke qenë një prej lojtarëve më të mirë në fushën e lojës te Parma. Trajneri i Parmës kishte menduar për të ndalur dyshen e frikshme Lukaku-Martinez, duke vendosur dy gjigandë

Top