You are here
Home > Legjionarët (Page 2)

Para një sezoni do të iknin vetë në shtëpi, skuadra shqiptare përballë hirushes së “Champions League”

Gjatë ditës së sotme është hedhur shortin për turin e tretë të “Champions League”. PAOK është njohur me skuadrën që do të përballet dhe ishte një nga më të vështirat e mundshme. Bëhet fjalë për Ajaksin, “hirushen” e kompeticionit të shkuar që mbërriti deri në gjysmëfinalen e këtij turneu. Nëse kjo

Top