You are here
Home > La Liga

Ekskluzive/ Të gjithë për katalanasit, talenti shqiptar niset për t’u stërvitur me Barcelonën

E gjitha vëmendja botërore, jo vetëm ajo europiane gjatë mbrëmjes së sotme, ishte te Barcelona. Sigurisht ajo fitore e mrekullueshme ndaj Liverpulit me rezultatin 3-0 në gjysmëfinalen e “Champions League”, e tregoi më së miri se katalanasit vazhdojnë të sundojnë në këtë sport. Por ndërkohë “Shqiperia.ch” sjell në mënyrë ekskluzive, se

Bare rrëfen sakrificat: Dola nga shtëpia duke qarë, e lashë Shqipërinë dhe familjen për futbollin

Keidi Bare është surpriza më e bukur e Malagas në ndeshjet pas janarit. Megjithëse mesfushorin shqiptar skuadra spanjolle e kishte transferuar prej kohësh, hapësira dhe besimi për të do të vinte së fundmi, atje ku gjithçka është shpërblyer. Futbollisti i Shqipërisë ka qënë gjithmonë tek më të mirët, duke vrapuar në

Top