You are here
Home > Kombëtarja A (Page 2)

Turi i dytë ndez Ballkanin në Champions League, Tirana mund të presë kampionin e Serbisë

Tirana e njohu në ditën e djeshme kundërshtarin me të cilin do të përballet në turin e parë të “Champions League”. Pikërisht kampionët e Gjeorgjisë, Dinamo Tbilisin. Një kundërshtar që bardheblutë mendohet i lehtë, sigurisht duke parë edhe kundërshtarët e tjerë të mundshëm që mund të binin përballë kryeqytetasve. Ndërkohë vetëm

Formacionet zyrtare/ Dy lojtarë të Shqipërisë në “Champions League”, Armando Broja pret debutimin

Vetëm pak minuta më parë janë publikuar formacionet zyrtare të “Champions League” për dy ndeshjet e mbrëmjes së sotme ku Barcelona ndeshet me Napolin dhe Bajerni do të ketë përballë Chelsean. Përtej spektaklit të madh që do të dhurojnë këto ekipe, tifozët shqiptarë presin me kureshtje edhe lojtarët e Kombëtares. Një

Top