You are here
Home > Featured > Cikalleshi foto me Ezelin, shikoni komentin epik të Bes Kallakut për “Dajën” (FOTO)

Cikalleshi foto me Ezelin, shikoni komentin epik të Bes Kallakut për “Dajën” (FOTO)

Sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Sokol Cikalleshi, ka postuar një foto nga Turqia, me një personazh shumë të njohur, edhe për publikun shqiptar. Bomberi ka postuar një foto me aktorin e famshëm turk, Kenan Imirzaloglu, i njohur për rolin kryesor në filmin “Ezel”.

cikalleshi ezeli

 

 

 

Edhe në vetë përshkrimin e fotos, Cikalleshi ka shkruar: “Me Ezelin”.

Ndërkohë, një koment epik ka lënë edhe aktori i humorit, Bes Kallaku, që kavajasit i shkruan: Si e kishte dajën(E ka fjalën për personazhin e Dajës, ose Ramiz Karaeski tek filmi Ezel, aktori i quajtur Tuncel Kurtiz)? Por, “Daja” ka ndërruar jetë në moshën 77-vjeçare, në shtator të vitit 2013.

 

besi

ezel daja

/Panoramasport

Postime të tjera


Nëse e vlerësoni punën e “Shqiperia.ch” si media e vetme e përkushtuar me lojtarët e Kombëtares dhe sportistët shqiptarë, mund të kontribuoni për zgjerimin e projektit dhe vazhdimësinë tonë në të ardhmen.
Paypal: [email protected]

Leave a Reply

Top