You are here
Home > Superiore (Page 3)

Flamuri i Kosovës nuk ekziston për ta! Plisat e largojnë nga tribuna, duan vetëm Shqipërinë (VIDEO)

Një ngjarje që ka shkaktuar polemika në Kosovë, ka ardhur në ndeshjen e basketbollit mes Prishtinës dhe Bashkimit. Takimi u zhvillua në orën 16:00, ndërsa video që është përhapur në rrjetet sociale dhe që po komentohet gjerësisht, është veprimi i tifogrupit të “Plisave”. Këta të fundit njihen si besnikët e përjetshëm

Top