You are here
Home > Futbolli Shqiptar > Zyrtare/ Kosova publikon listën, ka shumë surpriza të fundit

Zyrtare/ Kosova publikon listën, ka shumë surpriza të fundit

Kosova ka publikuar zyrtarisht listën sa i përket dy ndeshjeve të qershorit. Shumë surpriza ka nga ana e trajnerit Shaland, që ka sjellë disa emra të rinjë futbollistësh. Jo vetëm Hadërgjonaj, pasi dardanëve i bashkohet Demhasaj, Dresheviq dhe Ibrahimaj. Gjithashtu një tjetër vendim i papritur, është lënia jashtë e Lirim Kastratit./Shqiperia.ch/

Postime të tjera


Nëse e vlerësoni punën e “Shqiperia.ch” si media e vetme e përkushtuar me lojtarët e Kombëtares dhe sportistët shqiptarë, mund të kontribuoni për zgjerimin e projektit dhe vazhdimësinë tonë në të ardhmen.
Paypal: [email protected]

Leave a Reply

Top