You are here
Home > Futbolli Shqiptar > VIDEO/ Si e nxorri jashtë topin? Shpërdorim i pabesueshëm te Partizani-Sherif Tiraspol

VIDEO/ Si e nxorri jashtë topin? Shpërdorim i pabesueshëm te Partizani-Sherif Tiraspol

Partizani është duke u ndeshur ndaj Sherif Tiraspolit, në takimin e vlefshëm për turin e dytë të Europa League. Ndeshja ka nisur vrullshëm për miqtë që i kanë shkuar realizimit të golit aq shumë afër.

Madje nëse rezultati është ende i bardhë në këto momente, kjo ka ardhur pasi Sherif Tiraspol ka falur një gol “fëmijnor” pasi gjendej me portën e boshatisur. Fatmirësisht për Partizanin topi ka përfunduar jashtë në mënyrë disi të çudishme, për të mos ndryshuar shifrat e takimit. /Shqiperia.ch/

(Video e siguruar nga Newsport)

Postime të tjera


Nëse e vlerësoni punën e “Shqiperia.ch” si media e vetme e përkushtuar me lojtarët e Kombëtares dhe sportistët shqiptarë, mund të kontribuoni për zgjerimin e projektit dhe vazhdimësinë tonë në të ardhmen.
Paypal: [email protected]

Leave a Reply

Top