You are here
Home > Futboll Bota > Video që nuk u pa nga askush, Ronaldo me të njëjtën monedhë Simeones për festimin

Video që nuk u pa nga askush, Ronaldo me të njëjtën monedhë Simeones për festimin

Kristiano Ronaldo ishte protagonisti absolut i takimit mes Juventusit dhe Atletikos së Madridit, që u mbyll me rezultatin 3-0. Portugezi arriti të dërgonte i vetëm bardhezinjtë më tej në “Champions League”, falë aftësisë së jashtëzakonshme në gjetjen e rrjetës.

Por ajo që nuk është vënë re nga askush, është mënyra e festimit të Ronaldos. Në një moment të caktuar të takimit, portugezi ia ka kthyer reston Simeones dhe nuk i ka lënë asgjë mangut, nisur nga festimi i njëjtë i trajnerit të Atletiko Madridit në ndeshjen e parë. /Shqiperia.ch/

Postime të tjera


Nëse e vlerësoni punën e “Shqiperia.ch” si media e vetme e përkushtuar me lojtarët e Kombëtares dhe sportistët shqiptarë, mund të kontribuoni për zgjerimin e projektit dhe vazhdimësinë tonë në të ardhmen.
Paypal: [email protected]

Leave a Reply

Top