You are here
Home > Kombëtarja > VIDEO/ Armando Sadiku tund rrjetën, gjen tjetër gol me Malagan në Spanjë

VIDEO/ Armando Sadiku tund rrjetën, gjen tjetër gol me Malagan në Spanjë

Malaga është duke fituar në pjesën e parë ndaj Tenerifes me rezultatin 1-0. Goli i vetëm deri tani është shënuar nga Armando Sadiku.

Në minutën e 27 të takimit, sulmuesi elbasanas nuk do të gabonte përpara zonës me një top të mbetur aty, për ta dërguar në rrjetë me të majtën e fuqishme. Festa e madhe është ndarë edhe me Keidi Baren, ndërsa Malaga është në një moment aspak të mirë në kampionat dhe rrezikon zonën e ftohtë.

Postime të tjera


Nëse e vlerësoni punën e “Shqiperia.ch” si media e vetme e përkushtuar me lojtarët e Kombëtares dhe sportistët shqiptarë, mund të kontribuoni për zgjerimin e projektit dhe vazhdimësinë tonë në të ardhmen.
Paypal: [email protected]

Leave a Reply

Top