You are here
Home > Kryefaqja > Greqia nuk është për lojtarët shqiptarë, Kaçe dhe Mihaj sërish jashtë PAOK-ut

Greqia nuk është për lojtarët shqiptarë, Kaçe dhe Mihaj sërish jashtë PAOK-ut

Greqia nuk është ambienti më i mirë për lojtarët shqiptarë që të rriten profesionalisht dhe të jenë të lumtur me karrierën e tyre. Shembujt janë të pafundëm, ndërsa në rastet e fundit kemi edhe Ergys Kaçen me Enea Mihajn.

Të dy këta lojtarë janë pjesë e PAOK-ut, ndërsa kanë ngelur sërish jashtë listës për ndeshjen me Slovan Bratislavën. Ashtu siç do të ndodhte edhe me Ajaksin, ku do të përfshiheshin te lista me 26 lojtarët e grumbulluar, por jo te ajo përfundimtarja ku ka edhe reduktime, ndërsa luhet në “Play-Offin” për “Europa League”. /Shqiperia.ch/

Postime të tjera


Nëse e vlerësoni punën e “Shqiperia.ch” si media e vetme e përkushtuar me lojtarët e Kombëtares dhe sportistët shqiptarë, mund të kontribuoni për zgjerimin e projektit dhe vazhdimësinë tonë në të ardhmen.
Paypal: [email protected]

Leave a Reply

Top