You are here
Home > Legjionarët (Page 4)

Në Serbi çmenden dhe ndihen të tradhtuar, Françesko Toti pëlqen Shqipërinë e bashkuar

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa pushtoi rrjetet sociale, duke publikuar një foto të Shqipërisë se madhe, pikërisht flamurin që Ballist Morina ngriti në Beograd. Teksa shumë shqiptarë anembanë botës përkrahën guximin e këngëtares, duket se kjo fotografi ka nxehur serbët, të cilët kanë shkruar me mijëra komente kërcënuese dhe

E bujshme/ E duan “dinozaurët” e Gjermanisë, del menjëherë ekipi që kërkon Klaus Gjasulën

Klaus Gjasula dha lamtumirën nga Paderborni pasi zhvilloi një sezon në Bundesligë. Ekipi ku aktivizohej mesfushori shqiptar nuk arriti që të mbijetonte në elitë dhe për këtë arsye ishte koha e lamtumirës. Lojtari shqiptar është ndër të paktat rastet që ka përdorur shkallët për ngjitjen në karrierë dhe jo “ashensorin”. Pra

Top