You are here
Home > Kombëtarja U-21 (Page 2)

Mbyllet ndeshja në “Niko Dovana”, Shqipëria U-21 humbet përballë Austrisë U-21

Përmbledhja e ndeshjes, Shqipëri-Austri (U-21) 0-4 90'+2' Përfundon ndeshja. Shqipëri-Austri (U-21) 0-4 90' Mbyllen 90 minutat. Ka 2 minuta shtesë. 89' Redon Xhixha i afrohet golit të nderit me një goditje nga distanca. 85' Minuta të qeta. Lojtarët shqiptarë kanë rënë moralisht pas golave të pësuara dhe mungojnë aksionet sulmuese. 73' Një shtyrje ndaj Mucollit

Top