You are here
Home > Kombëtarja > Zyrtare/ Rei Manaj është lojtari i Barcelonës, me klauzolë 50 milionë euro

Zyrtare/ Rei Manaj është lojtari i Barcelonës, me klauzolë 50 milionë euro

Rei Manaj është zyrtarizuar si lojtari më i ri i Barcelonës B dhe njoftimi ka ardhur nga vetë klubi. Marrëveshja me Albaceten është arritur për shifrën e 700 mijë eurove. Kontrata është nënshkruar deri në 30 qershor të vitit 2023.

Sa i përket klauzolës së largimit, Manaj mund të largohet për 50 milionë euro. Sulmuesi shqiptar shpreson për të realizuar ëndrrën e madhe të ekipit të parë pas dëmtimit të Suarez dhe faktit se trajneri i ri i katalanasve ka politikën e ndjekjes së lojtarëve nga të ekipi i dytë, por për momentin do të jetë te Barcelona B. /

Postime të tjera


Nëse e vlerësoni punën e “Shqiperia.ch” si media e vetme e përkushtuar me lojtarët e Kombëtares dhe sportistët shqiptarë, mund të kontribuoni për zgjerimin e projektit dhe vazhdimësinë tonë në të ardhmen.
Paypal: G453645282@gmail.com

Leave a Reply

Top