You are here
Home > Kombëtarja > VIDEO/ Shihni se kush shënon! “Thatësira” e golave kuqezi, Reja mund t’i gëzohet Gurit

VIDEO/ Shihni se kush shënon! “Thatësira” e golave kuqezi, Reja mund t’i gëzohet Gurit

Sulmuesit e Shqipërisë nuk po kalojnë një formë shumë të mirë në ekipet e tyre europiane. Por së fundmi është Sidrit Guri që ka gjetur rrugën e rrjetës, ndërsa është mbyllur pjesa e parë mes Ostende dhe St Truiden në shifrat 1-0.

Pas u shërbye bukur në zonë, lojtari i Shqipërisë nuk ka gabuar për të gjetur rrjetën. Faktikisht ky është një moment lehtësimi është për vetë lojtarin, që ka kaluar një sezon shumë të vështirë në Belgjikë. Nga ana tjetër edhe trajneri Reja mund të lehtësohet disi, për ta llogaritur edhe ish-lojtarin e Kukësit dhe që doli nga Superiorja, sa i përket takimeve të qershorit. /Shqiperia.ch/

Postime të tjera


Nëse e vlerësoni punën e “Shqiperia.ch” si media e vetme e përkushtuar me lojtarët e Kombëtares dhe sportistët shqiptarë, mund të kontribuoni për zgjerimin e projektit dhe vazhdimësinë tonë në të ardhmen.
Paypal: [email protected]

Leave a Reply

Top