You are here
Home > Kryefaqja > VIDEO/ Ngjashmëria e frikshme në realizim, Muriqi realizoi si Ronaldo fenomeni

VIDEO/ Ngjashmëria e frikshme në realizim, Muriqi realizoi si Ronaldo fenomeni

Goli i djeshëm i Vedat Muriqit na ka sjellë në vëmendje Ronaldo fenomenin. Sulmuesi shqiptar nuk gaboi pas një super pasimi që morri nga mesfusha, duke tundur rrjetën e Bashakshehir, në atë fitore të marrë në transfertë me rezultatin 1-2.

Nëse shohim pak në arkivë, i njëjti gol në mënyrë identike është realizuar nga Ronaldo fenomeni, pas krosimit magjik të David Bekham. Këtu nuk ka më dyshime, flasim për sulmuesin shqiptar më të mirë që kemi në Europë. /Shqiperia.ch/

Postime të tjera


Nëse e vlerësoni punën e “Shqiperia.ch” si media e vetme e përkushtuar me lojtarët e Kombëtares dhe sportistët shqiptarë, mund të kontribuoni për zgjerimin e projektit dhe vazhdimësinë tonë në të ardhmen.
Paypal: G453645282@gmail.com

Leave a Reply

Top