You are here
Home > Futbolli Shqiptar > VIDEO/ Mundësi që nuk të jepet gjithmonë, sulmuesi i Kosovës i shënon Interit

VIDEO/ Mundësi që nuk të jepet gjithmonë, sulmuesi i Kosovës i shënon Interit

Lugano është përballur me Interin në miqësoren e sotme, ndërsa takimi është mbyllur në shifrat 1-2. Autori i golit për skuadrën zvicerane ka qënë sulmuesi i Kosovës, Leotrim Kryeziu.

Futbollisti 20-vjeçar ka shënuar përballë skuadrës së drejtuar nga Antonio Konte, me një mundësi që nuk të jepet gjithmonë. Sigurisht që goli shërbeu vetëm për statistika, pasi deri në atë moment zikaltrit po kryesonin me dy gola avantazh. Kryeziu është pjesë e grupmoshave të Kosovës, duke u konsideruar edhe si një element i rëndësishëm për projektin e Shaland. /Shqiperia.ch/

Postime të tjera


Nëse e vlerësoni punën e “Shqiperia.ch” si media e vetme e përkushtuar me lojtarët e Kombëtares dhe sportistët shqiptarë, mund të kontribuoni për zgjerimin e projektit dhe vazhdimësinë tonë në të ardhmen.
Paypal: G453645282@gmail.com

Leave a Reply

Top