You are here
Home > Futbolli Shqiptar > VIDEO/ Kur Zhegrova i mbyll karrierën lojtarin të Shtutgartit, si Mesi ndaj… Boatengut

VIDEO/ Kur Zhegrova i mbyll karrierën lojtarin të Shtutgartit, si Mesi ndaj… Boatengut

Edon Zhegrova vazhdon të dhuroj spektakël në fushën e blertë me driblimet e kryera.  Një moment magjik ka dhuruar sulmuesi i Kosovës ndaj Shtutgartit, duke “i mbyllur” karrierën lojtarit të ekipit gjerman.

Driblimi i kryer në përsosmëri dhe që i ngjan në mënyrë identike turpërimit të bërë nga Lionel Mesi ndaj Jerome Boatengut. Padyshim që në këmbët e sulmuesit shqiptar qëndron një e ardhme e madhe, por sigurisht që ka vend edhe për shumë punë, që të flasim për nivelet më të larta. /Shqiperia.ch/

Postime të tjera


Nëse e vlerësoni punën e “Shqiperia.ch” si media e vetme e përkushtuar me lojtarët e Kombëtares dhe sportistët shqiptarë, mund të kontribuoni për zgjerimin e projektit dhe vazhdimësinë tonë në të ardhmen.
Paypal: G453645282@gmail.com

Leave a Reply

Top