You are here
Home > Futbolli Shqiptar > Vetëm 3 minuta lojë, Laçi gjen avantazhin me ekipin që hyri në histori ndaj Interit (VIDEO)

Vetëm 3 minuta lojë, Laçi gjen avantazhin me ekipin që hyri në histori ndaj Interit (VIDEO)

Laçi ka gjetur avantazhin në takimin që po zhvillohet ndaj Hapoel Beer Sheva. Goli i parë nuk do të vononte shumë pasi vetëm pas tre minutash, do të vinte edhe realizimi i Nwabueze.

Pas një krosimi të bukur nga krahu i majtë, sulmuesi i Laçit do të gjente rrjetën për të nisur festën. Përballë skuadrës së Superiores është Hapoel Beer Sheva, që hyri në histori për tifozët e saj pasi arriti ta mposhte dy herë në grupet e “Europa League” Interin. /Shqiperia.ch/

Postime të tjera


Nëse e vlerësoni punën e “Shqiperia.ch” si media e vetme e përkushtuar me lojtarët e Kombëtares dhe sportistët shqiptarë, mund të kontribuoni për zgjerimin e projektit dhe vazhdimësinë tonë në të ardhmen.
Paypal: [email protected]

Leave a Reply

Top