You are here
Home > Kryefaqja > Vendimi për Shaqirin, Liverpuli luan Superkupën ndaj Chelseat

Vendimi për Shaqirin, Liverpuli luan Superkupën ndaj Chelseat

Liverpuli do të ndeshet ndaj Chelseat në Superkupën e Europës. Fituesja e Champions League luan përballë ekipit të Lampard, që në sezonin e shkuar fitoi Europa League.

Kjo përballje emocionuese do të luhet në Turqi, ndërsa janë publikuar edhe formacionet zyrtare. Pavarësisht dëshirës së madhe për të parë Shaqirin nga minuta e parë, sulmursi me origjinë shqiptare e nis nga pankina. /Shqiperia.ch/

Postime të tjera


Nëse e vlerësoni punën e “Shqiperia.ch” si media e vetme e përkushtuar me lojtarët e Kombëtares dhe sportistët shqiptarë, mund të kontribuoni për zgjerimin e projektit dhe vazhdimësinë tonë në të ardhmen.
Paypal: [email protected]

Leave a Reply

Top