You are here
Home > Futbolli Shqiptar > U eliminua nga Karabaku, Partizani sjell sërish Liridon Latifin në Shqipëri

U eliminua nga Karabaku, Partizani sjell sërish Liridon Latifin në Shqipëri

Partizani është eliminuar nga Karabaku në Champions League, duke humbur me rezultatin 2-0. Një paraqitje dinjitoze e lojtarëve të drejtuar nga Lerda, që tani do të kalojnë në turin e dytë të Europa League.

Sipas shortit i është rezervuar përballja me Sherif Tiraspol, që dje u eliminua nga Tbilisi. Tashmë do të rikthehet në Shqipëri për të luajtur edhe Liridon Latifi, pasi është pjesë e kampionëve të Moldavisë. /Shqiperia.ch/

Postime të tjera


Nëse e vlerësoni punën e “Shqiperia.ch” si media e vetme e përkushtuar me lojtarët e Kombëtares dhe sportistët shqiptarë, mund të kontribuoni për zgjerimin e projektit dhe vazhdimësinë tonë në të ardhmen.
Paypal: G453645282@gmail.com

Leave a Reply

Top