You are here
Home > Kombëtarja > Tipike shqiptare! Takimi para ndeshjes mes Bares dhe Manaj: Ku je të q****a kokën tënde?

Tipike shqiptare! Takimi para ndeshjes mes Bares dhe Manaj: Ku je të q****a kokën tënde?

Në mbrëmjen e djeshme është luajtur një ndeshje shumë e veçantë për tifozëve shqiptarë në “Segunda Division” në Spanjë. Albacete do të fitonte me rezultatin 1-0 në shtëpi ndaj Malagas. Në këtë përballje do të kishte tre lojtarë të Shqipërisë, me Armando Sadikun dhe Keidi Baren nga njëra anë, ndërsa Rei Manaj te Albacete.

Ky i fundit do të vendoste edhe fati e takimit me golin e realizuar. Përpara ndeshjes ka pasur edhe një takim mes këtyre futbollistëve. Një përshëndetje tipike shqiptarësh, ku Keidi Bare takon shokun e tij të ngushtë, Rei Manajn. “Ku je të q****a kokën tënde?”, ishte përshëndetja e parë e mesfushorit shqiptar me sulmuesin e Albacetes.

Postime të tjera


Nëse e vlerësoni punën e “Shqiperia.ch” si media e vetme e përkushtuar me lojtarët e Kombëtares dhe sportistët shqiptarë, mund të kontribuoni për zgjerimin e projektit dhe vazhdimësinë tonë në të ardhmen.
Paypal: [email protected]

Leave a Reply

Top