You are here
Home > Kombëtarja > Nuk e ndan flamurin e Shqipërisë, këpucët e reja të Armando Brojës te Chelsea

Nuk e ndan flamurin e Shqipërisë, këpucët e reja të Armando Brojës te Chelsea

Armando Broja është emri që ka rrëmbyer vëmendjen e gjithë shqiptarëve, teksa deri tani ka luajtur me gjithë moshat e Chelseat dhe me golat e tij bën që të shpresohet shumë për të ardhmen. Aktualisht është pjesë e Shpresave të Shqipërisë edhe pse lajmet për një interesim të Anglisë kanë qarkulluar.

Por sulmuesi shqiptar duket se e ka Shqipërinë në mendje, madje së fundmi ka vendosur që flamuri kuqezi ta shoqërojë në çdo ndeshje. Broja ka shpërndarë në rrjetin e tij social në “Intagram” një foto të këpucëve të tij sportive të firmës nike, ku ka shënuar edhe emrin e tij së bashku me flamurin e Shqipërisë.

Postime të tjera


Nëse e vlerësoni punën e “Shqiperia.ch” si media e vetme e përkushtuar me lojtarët e Kombëtares dhe sportistët shqiptarë, mund të kontribuoni për zgjerimin e projektit dhe vazhdimësinë tonë në të ardhmen.
Paypal: G453645282@gmail.com

Leave a Reply

Top