You are here
Home > Futboll Bota > Manchester United i jep mirëseradhje Lampardit, Rashfordi shkëlqen me dy gola

Manchester United i jep mirëseradhje Lampardit, Rashfordi shkëlqen me dy gola

Manchester United ka fituar me rezultatin 4-0 ndaj Chelseat, duke i dhuruar edhe mirëseardhjen trajnerit Lampard në “Premier League”, pasi më parë ishte pjesë e “Championship”.

Dy gola do të vinin nga Rashford, që ka shkëlqyer në këtë takim. Prej tij do të vinte edhe festimi me shqiponjë, ndërsa në golin e tretë të takimit një pasim fantastik i erdhi nga Pogba. Një ndeshje që i ka mbushur tifozët e United me entuziazëm përtej rezultatit, pasi në fushë ishin shumë futbollistë të rinjë që kanë bindur në fushë. /Shqiperia.ch/

Postime të tjera


Nëse e vlerësoni punën e “Shqiperia.ch” si media e vetme e përkushtuar me lojtarët e Kombëtares dhe sportistët shqiptarë, mund të kontribuoni për zgjerimin e projektit dhe vazhdimësinë tonë në të ardhmen.
Paypal: [email protected]

Leave a Reply

Top