You are here
Home > Futboll Bota > Kukësi nuk e heq sulmuesin nga Kosova, në listë edhe futbollisti i Shqipërisë U-21

Kukësi nuk e heq sulmuesin nga Kosova, në listë edhe futbollisti i Shqipërisë U-21

Kosova U-21 ka bërë publike gjatë ditës së sotme listën sa i përket futbollistëve të grumbulluar në ndeshjet e shtatorit. Aty bie në sy edhe prania e Mirlind Daku, lojtari që është pjesë e Kukësit. Megjithëse ka pasur pak hapësira te verilindorët deri tani, mbetet shtylla kryesore e sulmit të dardanëve.

Gjithashtu i ftuar është edhe Valdrin Mustafa, lojtari që i përket të rinjëve të Hanoverit. Ky i fundit ka qënë pjesë e Shqipërisë U-21, por zgjodhi të merrte një tjetër vendim në karrierën e tij, për t’iu bashkuar Kosovës. /Sport Ekspres/

Postime të tjera


Nëse e vlerësoni punën e “Shqiperia.ch” si media e vetme e përkushtuar me lojtarët e Kombëtares dhe sportistët shqiptarë, mund të kontribuoni për zgjerimin e projektit dhe vazhdimësinë tonë në të ardhmen.
Paypal: [email protected]

Leave a Reply

Top