You are here
Home > Kryefaqja > E pyesin nëse Kosova mund të arrijë në Europë, Granit Xhaka shpreh gjithë krenarinë

E pyesin nëse Kosova mund të arrijë në Europë, Granit Xhaka shpreh gjithë krenarinë

Granit Xhaka ndodhet në Kosovë së fundmi, atje ku ka dhënë shumë intervista edhe për mediat shqiptare. I pyetur nga gazetarët nëse dardanët mund të kualifikohen në Europian, mesfushori i Arsenalit është shprehur:

“Gjasat janë të mira për të mbërritur. Unë kam shumë krenari për këta shokë, duke i parë sesi janë duke luajtur. Shanset janë të larta”, ka thënë Granit Xhaka. Së bashku me Milot Rashicën, do të luajnë një ndeshje të veçantë gjatë ditës së sotme, në nderim të Kosovës. /Shqiperia.ch/

Postime të tjera


Nëse e vlerësoni punën e “Shqiperia.ch” si media e vetme e përkushtuar me lojtarët e Kombëtares dhe sportistët shqiptarë, mund të kontribuoni për zgjerimin e projektit dhe vazhdimësinë tonë në të ardhmen.
Paypal: [email protected]

Leave a Reply

Top