You are here
Home > Kombëtarja > E fundit/ Del lista zyrtare e Shqipërisë, Selahi dhe Seferi e bëjnë sefte te Kombëtarja

E fundit/ Del lista zyrtare e Shqipërisë, Selahi dhe Seferi e bëjnë sefte te Kombëtarja

Pak minuta më parë është publikuar edhe lista zyrtare e Shqipërisë A. Ashtu siç ka raportuar edhe “Sport Ekspres” më parë, Lorenc Trashi gjendet në listën e plotë të trajnerit Reja, ndërsa Ergys Kaçe e nis si spektator për të pritur ndonjë situatë alarmante të dëmtimeve.

Por këtë herë kemi kaq shumë surpriza. Lindon Selahi do të jetë në listën kryesore të ekipit, së bashku me Taulant Seferin.Një befasi mund të quhet lënia në listën e pritjes për Taulant Xhakën, që i bashkohet Endri Çekiçi, Myrto Uzuni dhe Armando Broja.

Postime të tjera


Nëse e vlerësoni punën e “Shqiperia.ch” si media e vetme e përkushtuar me lojtarët e Kombëtares dhe sportistët shqiptarë, mund të kontribuoni për zgjerimin e projektit dhe vazhdimësinë tonë në të ardhmen.
Paypal: [email protected]

Leave a Reply

Top