You are here
Home > Kombëtarja > Çfarë zhgënjimi! Latifi dhe mbrëmja e keqe në “Champions”, eliminohet pa hyrë mirë

Çfarë zhgënjimi! Latifi dhe mbrëmja e keqe në “Champions”, eliminohet pa hyrë mirë

Sherif Tiraspoli ka kaluar një mbrëmje të errët në turin e parë të “Champions League”, duke u eliminuar pa hyrë mirë në këtë kompeticion.

Në përballjen e sotme ka humbur në shtëpi me rezultatin 0-3, ndaj ekipit të Tbilisit. Një ekip gjeorgjan që i mbyll ëndrrën edhe Liridon Latifit, sulmuesit shqiptar që kaloi te Sherif Tiraspoli në merkaton e verës dhe që ka luajtur si titullar. Futbollisti kuqezi duhet të mbyll këtë kompeticion vetëm me 180 minuta, pasi historia e kualifikimit është një çështje e zgjidhur. /Shqiperia.ch/

Postime të tjera


Nëse e vlerësoni punën e “Shqiperia.ch” si media e vetme e përkushtuar me lojtarët e Kombëtares dhe sportistët shqiptarë, mund të kontribuoni për zgjerimin e projektit dhe vazhdimësinë tonë në të ardhmen.
Paypal: G453645282@gmail.com

Leave a Reply

Top