You are here
Home > Kombëtarja A

Shakohoxha e dërgoi te Interi, tani i shkon pranë Juventusit falë njeriut të cigareve

Pas ndeshjes së Shqipërisë me Moldavinë, Dritan Shakohoxha u shpreh për “Supersport” se Elseid Hysaj është transferuar te Interi, madje duke firmosur edhe kontratën. Theksi është vendosur në hipotezën se gjithçka mbahet e fshehtë derisa të marrë zyrtarizimin e plotë. Ndërkohë në mediat italiane së fundmi, mbrojtësi Elseid Hysaj është gjithmonë

Ekskluzive/ Do të ishte afrimi i madh i Shqipërisë, njihuni me lojtarin që merr vendimin në shtator

Gjithmonë “Shqiperia.ch” ka folur për sulmuesin e Zvicrës, Florian Kamberin, duke pikasur një ndryshim të sjelljes së këtij futbollisti karshi kuqezinjëve. "Fiksimi" i vjetër i Kombëtares duke ditur potencialin që ka dhe problemi i vetëm fillestar ishte dëshira e lojtarit, por me kalimin e kohëve “Instagrami” i tij nisi të

Top