You are here
Home > Kombëtarja > Armando Broja është i pandalshëm, 2 gola në 45 minuta ndaj Totenhemit

Armando Broja është i pandalshëm, 2 gola në 45 minuta ndaj Totenhemit

Mjafton që grupmoshat e Chelsea-t të kenë një ndeshje dhe Armando Broja do të gjendet në të. Madje edhe duke shënuar, pa marrë parasysh nëse bëhet fjalë për U-18, U-19, U-20 apo U-23.

Aktualisht kjo skuadër është duke luajtur ndaj Totenhemit U-18 dhe po fiton me shifrat 5-0 në pjesën e parë. Protagonist është edhe sulmuesi shqiptar që ka arritur të shënojë 2 gola në këto 45 minutat e para. Goli i parë i këtij futbollisti erdhi në minutën e 20, ndërsa në minutën e 41 i dërgoi shifrat në 5-0.

Postime të tjera


Nëse e vlerësoni punën e “Shqiperia.ch” si media e vetme e përkushtuar me lojtarët e Kombëtares dhe sportistët shqiptarë, mund të kontribuoni për zgjerimin e projektit dhe vazhdimësinë tonë në të ardhmen.
Paypal: [email protected]

Leave a Reply

Top