You are here
Home > Kombëtarja

Frika e tifozëve shqiptarë, nuk ka diskutime për Gjimshitin në “Champions League”

Atalanta arriti të shkruante historinë e saj në sezonin e shkuar, teksa gjeti grupet e “Champions League” falë rezultateve fantastike të arritura në Seria A. Berat Gjimshiti zhvilloi paraqitje fantastike në ndeshjet më të rëndësishme, duke bërë gjithmonë diferencën në fushën e lojës. Gjithsesi shumë dyshime kishte te tifozët shqiptarë, sa

Para një sezoni do të iknin vetë në shtëpi, skuadra shqiptare përballë hirushes së “Champions League”

Gjatë ditës së sotme është hedhur shortin për turin e tretë të “Champions League”. PAOK është njohur me skuadrën që do të përballet dhe ishte një nga më të vështirat e mundshme. Bëhet fjalë për Ajaksin, “hirushen” e kompeticionit të shkuar që mbërriti deri në gjysmëfinalen e këtij turneu. Nëse kjo

Top