You are here
Home > Futbolli Shqiptar (Page 2)

Çfarë po përjeton! Sot më i miri në Gjermani, Rashica: Në fëmijëri e shihja nga televizori!

Dikur si të gjithë tifozët e tjerë shqiptarë edhe Milot Rashica ishte një ndër personat që qëndronte pranë televizorit, vetëm për të ndjekur ndeshjet e kampionatit gjerman. Por kohët kalojnë shpejtë dhe sulmuesi shqiptar është protagonist dhe një nga lojtarët më të mirë në vendin fqinj. Pas ndeshjes kundër Frajburgut Rashica

Top