Home > Kryefaqja > VIDEO/ Shkëndija befasohet në pjesën e parë në “Champions”, ndiqeni direkt takimin këtu

Shkëndija e Tetovës është duke u përballur ndaj Kaljus në ndeshjen e kthimit për turin e parë të “Champions League”. Një befasi ka ardhur në 45 minutat e para, pasi miqtë po kryesojnë në shifrat 0-1.

E gjitha kjo pas një gabimi të portierit të Shkëndijës së Tetovës, që ka dalë në mënyrë të gabuar nga zona e tij. Pjesa tjetër flet për një dominim të skuadrës shqiptare, që pritet të gjej rrugën e rrjetës në pjesën e dytë. Ndërkohë që më te njëjtin rezultat u mbyll edhe ndeshja e parë, atje ku Shkëndija fitoi 0-1 në transfertë. /Shqiperia.ch/