ZYRTARE: BESNIK HASI NUK ËSHTË MË TRAJNER I LEGIA WARSAW

Trajneri shqiptar, Besnik Hasi është shkarkuar nga detyra e trajnerit tek skuadra e madhe polake Legia Warsaw.

Siç raportojnë mediet polake, nga dita e nesërme, stërvitjet dhe ushtrimet e klubit do të udhëhiqen përkohësisht nga ndihmëstrajneri Aleksandar Vukoviq.

Lajmin e ka bërë të ditur faqja zyrtare e klubit të futbollit Legia Warsawa.

About the author