You are here
Home > Futbolli Shqiptar > Vojvoda jep mesazhin e padeshifrueshëm: Vendi jonë këtu, le të mashtrohen

Vojvoda jep mesazhin e padeshifrueshëm: Vendi jonë këtu, le të mashtrohen

Pak orë para ndeshjes së Kosovës me Bullgarinë, e vlefshme për kualifikueset e Europianit, ka ardhur edhe një mesazh i padeshifrueshëm nga mbrojtësi Mërgim Vojvoda. Ky i fundit ishte futbollisti më i mirë i dardanëve, në atë barazim ndaj Danimarkës me rezultatin 2-2.

Nëpërmjet një postimi në “Instagram”, Vojvoda shkruan:  “Vendi jonë o ktu! Po lë t’mashtrohen najditë deri n’taksirat “. Ende nuk dihet saktësisht se kujt i drejtohet mbrojtësi i Mouscronit me këto fjalë. Gjithsesi, e vetmja gjë e sigurt është se bëhet fjalë për lojtarët që kanë tre zgjedhje në mëndjen e tyre. /Shqiperia.ch/

Postime të tjera


Nëse e vlerësoni punën e “Shqiperia.ch” si media e vetme e përkushtuar me lojtarët e Kombëtares dhe sportistët shqiptarë, mund të kontribuoni për zgjerimin e projektit dhe vazhdimësinë tonë në të ardhmen.
Paypal: G453645282@gmail.com

Leave a Reply

Top