You are here
Home > Kryefaqja > Vlerësim fantastik/ Mes 5 portierëve te Notingham Forest, vendimi për Muriqin është i prerë

Vlerësim fantastik/ Mes 5 portierëve te Notingham Forest, vendimi për Muriqin është i prerë

Notingham Foresti e ka ekzagjeruar disi me investimin e bërë në aspektin e portierëve, ndërsa ka 5 gardian që mund të marrin vendin e titullarit. Por pavarësisht kësaj, trajneri Lamouchi e ka të qartë se kujt do t’ia besojë çelësat e portës.

Bëhet fjalë për Arijanet Muriqin e Kosovës. Pavarësisht dy gabimeve të bëra në përballjen e parë debutuese, duke marrë kritika të mëdha edhe nga ana e tifozëve. “Shumë e qartë, Muriqi është numri një i portës dhe ka potencial vërtet të madh”, ka thënë trajneri i Notingham Forestit pas ndeshjes ndaj Lidsit që ka përfunduar 1-1. /Shqiperia.ch/

Postime të tjera


Nëse e vlerësoni punën e “Shqiperia.ch” si media e vetme e përkushtuar me lojtarët e Kombëtares dhe sportistët shqiptarë, mund të kontribuoni për zgjerimin e projektit dhe vazhdimësinë tonë në të ardhmen.
Paypal: G453645282@gmail.com

Leave a Reply

Top