You are here
Home > Futboll Bota > VIDEO/ Hipnotizim gjithë mbrojtjes së Liverpulit, Pulisic i lë të gjithë pa fjalë

VIDEO/ Hipnotizim gjithë mbrojtjes së Liverpulit, Pulisic i lë të gjithë pa fjalë

Pulisic është lojtari më i mirë i këtyre 45 minutave të para mes Liverpulit dhe Chelseat. Goli i vetëm do të vinte falë tij, ndërsa me pasimin fantastik për Giroud, do të nxirrte huq të gjithë linjën e mbrojtjes së Liverpulit.

Më pas kishte vend edhe për magjinë e vetë Pulisic, që do të tundte rrjetën pasi disa lëvizje hipnotizuese ndaj futbollistëve të Klop. Por realizimi do të anullohej pasi lojtari amerikan ndodhej disa hapa para në nisjen e aksionit. /Shqiperia.ch/

Postime të tjera


Nëse e vlerësoni punën e “Shqiperia.ch” si media e vetme e përkushtuar me lojtarët e Kombëtares dhe sportistët shqiptarë, mund të kontribuoni për zgjerimin e projektit dhe vazhdimësinë tonë në të ardhmen.
Paypal: G453645282@gmail.com

Leave a Reply

Top