Urimi i Taulant Xhakës për Ditën e Pavarësisë…

Në një postimi të bërë në rrjetin social “instagram” Xhaka shpreh urimin e tij për festën e Pavarësisë.  Mesfushori i kombëtares sonë  dhe ndër  lojtarët më të preferuar nga tifozët uron gjithë shqiptarët për ditën e flamurit.
Përgatiti: Armend Pire  – SHQIPËRIA.CH 

Për të gjithë të interesuarit për tu reklamuar në portalin e vetëm ku unfikohen trevat shqiptare, na kontaktoni në Shqipë[email protected]

Leave a Reply