Tetovë/ Ballistët ndërpresin bojkotin, të dielën…

Tifo grupi tetovar, Ballistët, sonte kanë marrë vendim që të ndërpresin bojkotin disa mujor dhe të rikthehen të përkrahin klubin e tyre të zemrës KF Shkëndija.

Ja komunikata e tyre e postuar në faqen zyrtare në Facebook

 

KOMUNIKATË LIDHUR ME BOJKOTIN E SHOQATËS SË TIFOZËVE “BALLISTËT TETOVË”.
DATA: 16/02/2017 (E ENJTE)

DUKE SJELLUR VENDIMIN E PËRBASHKËT NGA TAKIMI JONË I FUNDIT ME KRYESINË E KLUBIT, VENDOSËM QË FILLIMIN E VITIT 2017 DHE SEZONIN PRANVERORË TA NISIM MBARË E MIRË, KËSHTU QË BOJKOTI NDËRPRITET VETËM PËR EMRIN E MADH SHKËNDIJA, DUKE U RIKTHYER NË “MARSHIN BEQIRI” PËR TI PËRKRAHUR DREJT SUKSESEVE QË TË GJITHË I DËSHIROJMË.

FOLEJA E VJETËR NA PRET …
SHKËNDIJA -vs- SILEKS
DATA: 19/02/2017 (E DIELL)
ORA – 13:30′

SHKËNDIJA MBI TË GJITHA !!!

 

 

Për të gjithë të interesuarit për tu reklamuar në portalin e vetëm ku unfikohen trevat shqiptare, na kontaktoni në Shqipë[email protected]

Leave a Reply