Super-driblim dhe asistim nga Roshi, shënon përsëri Balaj (VIDEO)

Pas golit të parë në ndeshjen ndaj Uralit, i cili ishte i pabesueshëm, Bekim Balaj ka gjetur rrjetën edhe një herë, pas asistimit të Odise Roshit.


1-2 Bekim Balaj Goal Russia Premier Liga – 30… by smoki-bobi

About the author