Silvan te Milani pa asnjë cent

Thiago Silva pritet që të rikthehet te Milani pas përfundimit të këtij sezoni.
Sipas “Tuttomercatoëeb”, klubi kuqezi është shumë afër arritjes së marrëveshjes me mbrojtësin brazilian.

Atij i skadon kontrata në verën e vitit 2018 dhe transferimi eventual në “San Siro” do të bëhej me kosto zero, përcjellë “Lajmi.net”.

Për Silvan janë të interesuara edhe disa skuadra të La Ligas dhe Premierligës.

Për të gjithë të interesuarit për tu reklamuar në portalin e vetëm ku unfikohen trevat shqiptare, na kontaktoni në Shqipë[email protected]

Leave a Reply